Actueel weer Maaseik
Laatste update: 2026-05-28 om 18:49 uur
| Temperatuur | 27.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.5 km/u om 15:08 u |
| Minimum temp. | 12.2 °C om 06:17 u |
| Maximum temp. | 28.2 °C om 17:55 u |
| Windchill | 27.9 °C |
| Hitte index | 27.9 °C |
| Dauwpunt | 10.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 34.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 1.1 |
| Max. UV index | 5.3 om 14:26 u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:38 u |